Akuvox İnterkom

 sizi yeni nesil IP görüntülü interkom sistemleri ile tanışmaya davet ediyor.
Evinizin akıllı interkom, güvenlik ve emniyet ihtiyaçlarını bütünleşik olarak tek başına sunan yenilikçi Akuvox IP interkom ailesi sizi geleceğin iletişim teknolojisine bugünden hazırlıyor.
Kapı Açma ve Kontrol
Kamera
Desteği
Yüz Tanıma Fonksiyonu
Görüntülü Görüşme
Daireler Arası Görüşme
Suya Karşı
Koruma
Darbeye Karşı Koruma
SIP
Teknoloji
PoE
Enerji
Toza Karşı
Koruma
Yenilikçi IP Teknolojisi
IP teknolojisi temelli Akuvox görüntülü interkom sistemleri ile evinizde dijital çağı yakalayın. Geleneksel analog diyafon sistemlerinin aksine IP teknolojisi ile ev içi panel, cep telefonu veya tabletiniz ile nerede olursanız olun görüntülü görüşme sisteminize erişebilirsiniz. Üstelik projenizdeki daire sayısı kaç olursa olsun hiç bir sorun yaşamadan yüksek ses ve görüntü kalitesi ile iletişim kurarsınız. IP tabanlı telefon santralleri ve çevre güvenlik kameraları ile entegre edip bütünleşik iletişim çözümü elde edersiniz.
Akuvox IP İnterkom Ailesi
Cep Telefonundan Çağrı Cevaplama
Akuvox interkom ile misafirlerinizi karşılamak için her zaman kapıya kadar koşmanıza, hatta evde bile olmanıza gerek yok. İster aynı anda hem daire içi panelle birlikte, isterseniz de belirli zaman kurallarına gore çağrılarınız evde olmadığınızda akıllı cep telefonu veya tabletinize yönlendirilir. Bu sayede kapınıza gelen misafirlerinizle görüntülü görüşebilir, iç veya dış kapıyı açabilirsiniz.
Alarm Sistemine Entegre
Akuvox akıllı interkom sistemi evinizin güvenliğini ev alarm sistemine entegre olarak güvenceye alır. Evinizde bulunan hareket, kapı/pencere, su basma, duman gibi sensörler uyarı verdiklerinde hem size hem de merkezi yönetim sistemine bilgi iletir. Bunun yanı sıra, gerek evinizin içindeki, gerekse de bina ve site içindeki tüm çevre kameraları izleyerek sevdiklerinizin emniyetinden emin olursunuz.
Yüz Tanıma İle Bina Girişi
Akıllı interkom sistemleri kapınıza gelen misafirleri görüntülü görüşme ile karşılamanızın yanı sıra, daireniz ve binanız için güvenlik kalkanı oluşturma özelliğine de sahiptir. Alışılagelmiş şifre veya RF kart ile giriş izni vermenin yanı sıra, Akuvox’un sektörün ilk ve tek örneği olan yenilikçi dijital teknolojisi sayesinde sadece daha önceden yüz taraması kayıt edilmiş kişilerin kapıdan girişine izin verir ve bu sayede size kırılması imkansız yüksek bir güvenlik hizmeti sunar.
Her Türlü Dış Ortam Koşuluna Uygun
Akuvox kapı önü zil panelleri her türlü dış ortam koşulluna karşı hazırlıklıdır. İster suya, ister toza karşı tüm paneller IP 65 sınıfında dayanıklılık sertifikasına sahiptir. Öte yanda, vandal-proof özel ürünlerinin yanı sıra tüm ürünler, IK06 sınıfı darbelere karşı da kendini savunur. Bu sayede uzun yıllar geçse de kapı önü zillerinizi ilk günki şıklığı ve performansı ile kullanmaya devam edersiniz.
Concierge Hizmeti
Akuvox size sadece bir interkom sistemi sunmaz, aynı zamanda sahip olduğu gelişmiş merkezi yönetim yazılımı ile concierge hizmetlerini de daire sahiplerinin konforuna sunar. Concierge hizmetleri sayesinde yönetime/güvenliğe mesaj atma, taksi çağırma, güvenlik çağırma, teknik servis talep etme, arıza kaydı açma, rezervasyon yapma gibi bir çok hizmeti paneliniz üzerinden yapabilirsiniz.