Blog

IP Interkom ve Vücut Sıcaklığı Ölçümü Bir Arada
Akuvox İnterkom\’un amiral gemisi R29 Akıllı IP Interkom serisi, virüslerin ve COVID-19 koronavirüs gibi hastalıkların yayılmasını önlemeye yardımcı olmak için temassız olarak geliştirildi.
IP İnterkom Faydaları Nelerdir?
Görüntülü diyafon sistemleri olarak da adlandırılan İnterkom altyapısı çift yönlü iletişim avantajı, apartman güvenlik sistemiyle ve daire içi alarmla entegrasyonu gibi seçenekler sunar.
IP İnterkom Merkezi Yönetim Yazılımı Nedir?
Merkezi yönetim yazılımı, interkom sisteminde herhangi bir güvenlik sorununda yönetimde bulunan sorumluları hem lokal ağda hem de bulut tabanlı olarak bilgilendiren sistemlerdir.
Temassız Bina Giriş Çözümleri
Akuvox R29C cihazıyla birlikte apartmanınıza veya villanıza Bluetooth, yüz tanıma, NFC, QR kod, RFID kart ve SmartPlus uygulamasını kullanarak temassız bir şekilde giriş yapabilirsiniz.
Analog ve IP İnterkom Karşılaştırması
IP interkom sistemi, analog sisteminin yerini alacak yeni nesil bir sistem olarak tanıtılmaktadır. Analog ve IP İnterkom arasındaki farkları ve IP sisteminin yeniliklerinden bahsedeceğiz.
IP İnterkom Nedir?
IP İnterkom altyapısı öncelikli olarak akıllı dijital teknolojilerin kullanıldığı ve IoT tabanlı bir sistem olarak öne çıkar. Bina sınırları içerisindeki diğer cihazlarla bütüncül bir iletişim ağı oluşturur.
IP interkomlar Akıllı Telefonlarla Nasıl İletişim Kurar?
Akıllı IP interkom (IP diyafon) ürünleri evinize ve iş yerinize giriş çıkışı kontrol etmeyi kolaylaştıran yepyeni bir teknoloji. Üstelik akıllı cep telefonları ile entegre; her zaman her yerde sizinle.