AKUVOX (XIAMEN) NETWORKS CO., LTD.

Akuvox tüm dünyada akıllı IP interkomun öncüsü global lider bir markadır. Kendimizi, yeni nesil teknolojileri tümleşik olarak kullanarak, insanların günlük yaşam kalitesini daha iyi haberleşme, yüksek güvenlik ve genişletilmiş konfor ile geliştirerek geleceğe taşımaya adadık. Akuvox, sahip olduğu 1.6 milyar dolarlık gelir ile bilgi ve haberleşme teknolojileri alanında dünyada öncü olan Star-net grubunun üyesidir.Yeni Nesil IP İnterkomun Öncüsü Yapay zeka, bulut bilişim, Android ve Linux işletim sistemi, IP ve SIP haberleşme protokolü, etkin güvenlik, yüz tanıma, sesli kontrol gibi gelişmiş teknolojileri bir arada kullanan Akuvox, sektöründe ortaya koyduğu sürekli atılım adımları ile oyun kurucu ve vizyon belirleyici olmayı misyon edinmiştir. Akuvox’un yaratıcı ve yenilikçi ekibinin geniş bir yelpazede geliştirdiği interkom ürün ve çözümleri her geçen gün daha fazla insanın akıllı yaşam teknolojilerinden kolayca faydalanmasını sağlamaktadır.
IP/SIP
Android
AI
Cloud
Güvenlik
Akuvox ile Farkı Yaşayın
01 Akuvox, 1996 yılında kurulan ve sahip olduğu 1.6 milyar dolarlık gelir ile bilgi ve haberleşme teknolojileri alanında dünyada öncü olan Star-net grubunun üyesidir.
02 Sahip olduğu 70.000m2 üretim tesisi ile tüm dünyadaki IP intercom pazarına hizmet vermeye hazırız.
03 4.000’den fazla ARGE personeli ve yüksek kalite standartları ile her zaman en yeni her zaman en iyi için çalışıyoruz.
04 Mükemmel müşteri memnuniyeti hedefi ile her zaman profesyonel destek sunuyoruz.