OFİS BİNALARI

Güvenlik ve Emniyet Sistemi
Akuvox’un ofis intercom çözümleri ofis binalarını bir baştan bir başa kapsayarak, gelişmiş çalışma alanı güvenliği, yönetim masrafı tasarrufu ve bu sayede de huzurlu ve rahat bir çalışma ortamı sağlar.
Sorunsuz Devreye Alma
Fiziksel kurulum ve devreye alma çok kolaydır. Sadece bir PoE switch, ofis için SIP telefon altyapısı ile entegre olarak, çok çeşitli (çağrı yönlendirme, çağrı transferi gibi) özellikleri hızlıca devreye alır.
İnterkom ve Ofis İçi İletişim Bir Arada
Ofisteki Android tabanlı IP telefonlar ve mobil uygulama, günlük iş yaşamı iletişimi için sadece bir telefonlaşma sistemi değil, aynı zamanda da intercom uç cihazları olarak çalışır. Bununla birlikte kapı önü zillerinden gelen çağrıları cevaplama ve uzaktan kapı açma faydaları sağlanır. Akuvox’un mobil uygulaması sayesinde hiçbir zaman müşterilerinizi kaçırmaz, yüksek müşteri memnuniyeti sağlarsınız.
Esnek Kapı Girişi Kontrolü
Akuvox’un akıllı bina intercom sistemleri gerektiğinde ofis binasındaki resepsiyonist ihtiyacını da ortadan kaldırır. Lobi girişlerinde kullanılan Akuvox kapı önü panelleri ile yüz tanıma, RF kart veya özel şifre ile giriş yöntemlerinden birini kullanabilirsiniz. Ofisinizi ziyarete gelen misafirleriniz de bina rehberinden ziyarete geldiği ofisi rahatlıkla bulup arama yapabilir
Kolay Entegrasyon
Akuvox interkomun en önemli avantajlarından biri kolay entegrasyon edilebilme özelliğidir. Bina girişinde bulunan lobide kullanılan interkom istasyonuları 3rd part IP kamera ve asansör sistemleri ile uyumlu çalışabilir. Gerektiğinde giriş çıkış bilgisini raporlayabilir.