Temassız Bina Giriş Çözümleri

Akuvox R29C cihazıyla birlikte SmartPlus uygulamasını kullanarak apartmanınıza veya villanıza hiçbir yere dokunmadan giriş yapmanız mümkün. Bluetooth, yüz tanıma, NFC, QR kod, RFID kart ve SmartPlus uygulamasını kullanarak temassız bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

Bluetooth
R29C cihazının kapsama alanında girdiğinizde SmartPlus uygulamasını açtıktan sonra telefonunuzu sallayarak kapıyı açabilirsiniz.

Yüz Tanıma
R29C cihazının kamerasına yüzünüzü okuttuktan sonra cihaz sizi tanıyacaktır ve temassız bir şekilde kapıyı size açacaktır.

NFC
Eğer telefonunuzda NFC özelliği varsa R29C cihazının kart okuyucusuna telefonunuzu göstererek kapınızı açabilirsiniz.

QR Kod
SmartPlus uygulamasıyla daha önceden oluşturduğunu geçici şifreyi siz evde yokken evinize gelecek misafirlerinizle paylaşabilirsiniz. Misafirlerinizin tarafınızdan aldığı QR kodu R29C cihazının kamerasına okutmaları yeterli. QR kodu taradıktan sonra temassız olarak içeri giriş yapabileceklerdir. Aynı zamanda oluşturduğunuz geçici şifrenin ne kadar süreyle veya kaç defa kullanılacağına karar vermek sizin elinizde.

RFID Kart
R29C cihazının kart okuyucu kısmına daha önceden tanımladığınız RFID kartınızı okutarak kapıyı açabilir temassız bir şekilde evinize girebilirsiniz.

SmartPlus Uygulaması
İster R29C cihazının kapsama alanında isterseniz de başka bir yerde olun SmartPlus uygulamasını kullanarak istediğiniz zaman kapıyı açabilirsiniz. Siz daha arabanızdan kapıya doğru yürürken telefonunuz yardımıyla kapıyı açıp temassız bir şekilde giriş yapabilirsiniz.
Temassız Bina Giriş Çözümleri