TOPLU KONUTLAR

Akuvox, toplu konut projeleri için en akıllı ve pratik akıllı intercom çözümlerini sunuyor. Bina girişinden başlayarak, daire içlerine kadar çok katmanlı ve kapsamlı bir güvenlik çözümü sunan Akuvox, projenizin genelinde konforlu yaşamı kesintisiz sesli ve görüntülü görüşme ve akıllı ev entegrasyonu ile size sağlamaktadır.
Sınırsız İletişim
Toplu konut içerisindeki tüm iletişim dilerseniz noktadan noktaya IP üzerinden veya cağrı yönlendirme gibi daha fazla özellikler sunan SIP sunucu üzerinden sağlanmaktadır. Daire sahipleri odadan odaya, daireden daireye, bir bina girişinden bir diğer bina girişine veya site genelindeki tüm sosyal tesisler ile ister Akuvox SIP cihazları (panel veya ekran) isterseniz de mobil uygulama ile sınırsız iletişim kurarlar.
Benzersiz Faydalar
Akuvox interkom sistemindeki her ürün biribiri ile tam uyumlu çalışarak, çok farklı fonksiyonel faydalar sunar. Örneğin, bina girişlerindeki interkom üniteleri ile daire içindeki paneller arasında yapılan sesli ve görüntülü ile uzaktan kapı açma fonksiyonunun yanı sıra, panellerin arkasındaki giriş/çıkış bağlantıları sayesinde hareket, kapı/pencere, su basma, duman gibi alarm ve güvenlik sensörleri sisteme bağlanarak kapsamlı bir güvenlik sistemi sunulması sağlarlar. Buna ek olarak, kablolu veya kablosuz akıllı ev sistemlerine de entegre olarak size konforlu ve enerji verimli ev içi yaşam sunarlar. Öte yandan, bina girişlerinde bulunan resepsiyon ve güvenlik noktaları, bina içi diğer sistemler ile, örneğin çevre IP kamera, asansör kontrolü, vb., entegre olarak size komple bir bina otomasyonu sağlayabilirler.
Esnek ve Sorunsuz Yönetim
Akuvox’un hepsi bir arada interkom yönetim yazılımı sayesinde, en kapsamlı projelerin kurulumu ve kurulum sonrası yönetilmesi artık sorun olmaktan çıkıyor. SDMC merkezi yönetim yazılı sayesinde merkezi olarak toplu konfigürasyon, personel ve daire kayıtı, yazılım güncelleme gibi işlemlerin hepsi tek bir bilgisayar platformundan kolayca sağlanabilir.